Menu

První globální turnaj v mobilních hrách

04.06.2019 07:55 | Milan Loucký + Přidat komentář
První globální turnaj v mobilních hrách

První globální turnaj v mobilních hrách | foto: CHIP

Společnost Vodafone se stane první technologickou firmou, která umožní hráčům mobilních her ze 17 zemí, včetně České republiky, porovnat své síly na 5G síti.

Kvalifikační kola turnaje Vodafone 5G ESL Mobile Open startují od června. Velké finále proběhne na Týdnu her v Miláně 28.–29. září 2019 a výherci si rozdělí výhru 165 000 euro, 5G smartphony a další ceny.

Využití 5G technologie v stále rostoucím odvětví esportu přináší hlavní výhodu například v ještě rychlejší odezvě při hraní. To potvrzuje také obchodní ředitel společnosti Vodafone Group Ahmed Essam: „Vodafone 5G ESL Mobile Open je ideální příležitostí, jak ukázat milionům herních fanoušků možnosti sítě 5G společnosti Vodafone v reálném čase s nízkou latencí a extrémně vysokými rychlostmi.“ 

Vodafone tak ve spolupráci s ESL, největší světovou esportovou společností, nabídne hráčům možnost utkat se ve dvou populárních mobilních hrách: arkádové závodní hře Asphalt 9: Legends a Pubg Mobile, která reprezentuje populární herní styl battle royale.

Bojovat o titul v Asphalt 9: Legends je možné rovnou po otevření samotné hry. V případě Pubg Mobile se tým registruje na http://www.pro.eslgaming.com/mobileopen/home/cs/, kde jsou k dispozici také rozpisy jednotlivých částí kvalifikace až do Grand finále v italském Miláně, které se ve dnech 28. až 29. září promění na 5G hlavní město Evropy.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení