Menu
CHIP Speedtest

Radiožurnál do chytrých reproduktorů Google Home

24.07.2019 14:30 | Pavel Trousil
Radiožurnál do chytrých reproduktorů Google Home

Posluchači stanice Český rozhlas Radiožurnál nyní mohou poslouchat zpravodajství i na chytrých reproduktorech Google Home. Stačí říct “OK Google, talk to Czech Radio News” a ihned se pustí zprávy z poslední hodiny.

Naše zpravodajství chceme šířit všemi možnými způsoby - ve vysílání, na webu, v mobilních aplikacích nebo právě v chytrých reproduktorech. Google Home zatím neumí česky, ale má zde již svou základnu fanoušků a do budoucna má velký potenciál,“ uvedl šéfredaktor stanice Český rozhlas Radiožurnál Ondřej Suchan.

radiozurnal1-nahled

Zprávy Radiožurnálu lze již rok poslouchat i v chytrých reproduktorech Amazon Alexa. Posluchači, kteří již zařízení Amazon Echo vlastní, si v jeho mobilní aplikaci či na webu mohou přidat „Český rozhlas Radiožurnál – zprávy“ do svého denního briefingu. Pak stačí říct “Alexa, what’s the news” a nejnovější zprávy se spustí. Návod na poslech zpravodajství na chytrých reproduktorech Google Home lze zhlédnout na tomto videu:


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení