Menu

Reproduktory Energy Sistem pod vládou Amazon Alexy

12.02.2019 19:27 | Milan Loucký + Přidat komentář
Reproduktory Energy Sistem pod vládou Amazon Alexy

Reproduktory Energy Sistem pod vládou Amazon Alexy | foto: CHIP

Nová řada chytrých reproduktorů Energy Smart Speaker nabízí vedle elegantního provedení a kvalitního zvuku i službu Amazon Alexa. Díky tomu je lze ovládat hlasem.

Reproduktory Energy Smart Speaker jsou dostupné ve třech odlišných provedení. Nejmenším je Energy Smart Speaker 3 Talk s jedním 2" 5W reproduktorem. Trojnásobně vyšší výkon pak nabízí Energy Smart Speaker 5 Home se dvěma 2,5" 8W reproduktory. Poslední novinkou je Energy Smart Speaker Tower 7 ve věžovém provedení se dvěma 4" širokopásmovými a jedním 1,5" výškovým reproduktorem o celkovém výkonu až 40 W. Součástí každého zařízení je vestavěný obousměrný audio systém a inteligentní služba Amazon Alexa, která přemění současný domov v chytrou domácnost. Prostřednictvím hlasových příkazů tak uživatel může nejen ovládat jednotlivé reproduktory, ale zároveň třeba získat i aktuální přehled o dopravě, počasí či naplánovaných aktivitách.

Reproduktory Energy Smart Speaker lze synchronizovat s libovolnými mobilními zařízeními a následně je prostřednictvím aplikace Energy Multiroom Wi-Fi připojit k domácí bezdrátové síti. Připojení Wi-Fi a aplikace Energy Multiroom Wi-Fi navíc uživatelům umožňují vzájemně spárovat vícero chytrých reproduktorů, přehrávat hudbu ze Spotify a AirPlay či poslouchat online rádia. Reproduktory je možné se zdrojem hudby propojit pomocí Bluetooth, USB disk, microSD kartu či 3,5mm audio vstup.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení