Menu

Roadshow 4K technologií

15.05.2015 13:17 | Vojtěch Trousil + Přidat komentář
Roadshow 4K technologií

Roadshow 4K technologií | foto: CHIP

Společnost Panasonic představila své nové technologie v Kongresovém centru Praha na akci nazvané Panasonic Roadshow. K vidění byly především technologie 4K.

Na Panasonic Roadshow bylo například možné vidět kompaktní 4K projektor Panasonic s laserovým světelným zdrojem, 84" profesionální LCD displej Panasonic a vlajkovou loď v oboru filmových kamer VariCam 35, která snímá ve formátu 4K a v řadě dalších formátů zároveň.

img-4348-nahled

Panasonic předváděl i 4K technologie z oblasti zabezpečovacích systémů – na příkladu nově uvedených bezpečnostních kamer podporujících rozlišení 4K, které mohou podle výrobce snížit výdaje na zabezpečení až o polovinu díky potřebě nižšího počtu kamer, příslušenství a objemu údržby.

Představen byl také nástupce v Evropě nejúspěšnějšího projektoru s vysokým jasem – model PT-DZ21K2. Tento tříčipový DLP projektor přináší svítivost 20 000 lumenů v kompaktním a lehkém těle. A ultratichý projektor Panasonic PT-DZ780 se svítivostí 7 000 lumenů je určený pro muzea, vzdělávací instituce a konferenční sály a jeho provozní hlučnost dosahuje pouhých 30 dB. Roadshow se věnovala i firemní komunikaci – představeny byly nové telefony SIP, KX-TGP600 a KX-HDV130 pro malé podniky a systém pobočkové ústředny KX-NS500.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení