Menu

Rozhýbejte LEGO produkty v katalogu pomocí aplikace LEGO 3D katalog

15.10.2014 17:48 | Karel Kovar + Přidat komentář
Rozhýbejte LEGO produkty v katalogu pomocí  aplikace LEGO 3D katalog

Rozhýbejte LEGO produkty v katalogu pomocí aplikace LEGO 3D katalog | foto: CHIP

Skupina LEGOpřed nedávnem představila v rámci svého produktového katalogu pro druhou polovinu roku 2014 velkou novinku!

Díky 3D vizualizaci na každé stránce katalogu ožívají LEGO minifigurky, automobily a dokonce i budovy! Reálná 3D animace tak z obyčejného prohlížení katalogu udělá filmový zážitek!

Nová aplikace LEGO 3D katalog přináší fanouškům jedinečnou možnost prohlížení. Běžně by viděli přehled produktů s fotografií a stručným popisem. Nyní s pomocí 3D vizualizace mohou zažít opravdové dobrodružství! Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí do chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci z online obchodu, vybrat si produkt a přidržet zařízení nad označenou stránkou LEGO katalogu. Během pár vteřin se LEGO minifigurky, budovy i automobily začnou pohybovat. Každý pohyb zařízení nad katalogem znamená nový posun v příběhu.

  lego-3d-katalog-aplikace-1-nahled

Tato novinka odráží nekonečné úsilí, které společnost LEGO vkládá do rozvoje dětského hraní. Přirozeným krokem bylo využít moderní funkce chytrých telefonů – například integrovanou kameru a rozpoznání obrazu — a umocnit tak herní zážitek spojením s mobilním světem. U zákazníků velmi populární katalog značky LEGO prezentuje její portfolio a hraje jednu z klíčových rolí v rámci komunikačních kanálů, což z něj činí přirozenou základnu pro takový projekt. Na Youtube kanálu LEGO Česka Republika (https://www.youtube.com/watch…) najdete krátké video, které vás přenese do LEGO světa a představí novou aplikaci 3D katalog. Vyzkoušet ji můžete také rovnou sami ve svých chytrých zařízeních. Používat ji lze v přístrojích iPhone, iPod, iPod Touch 4G a na chytrých telefonech a tabletech využívajících operační systém Android.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení