Menu

Rychlý USB flash disk

06.05.2013 19:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Rychlý USB flash disk

Rychlý USB flash disk | foto: CHIP

Podle výrobce, tedy společnosti Apacer, dosahuje její nový USB flash disk AH552 s kapacitou 128 GB přenosové rychlosti až 180 MB/s. Připojuje se pomocí rychlého rozhraní USB 3.0.

 

Kromě výkonu kladl výrobce důraz i ba elegantní zpracování a využil hladkého hliníkového povrchu a odnímatelné čepičky. Produkt podporuje přenos dat přes dva kanály, přičemž rychlost čtení dosahuje hodnoty až 180 MB/s a rychlost zápisu až 70 MB/s. Dvouhodinové HD video tak lze mezi flash diskem a počítačem přenést za méně než 30 vteřin.

 

Flash disk AH552 vyznačující se kompaktními rozměry 73,25 x 19,75 x 9,0 mm (d x š x v) je nabízen ve variantách od 32 GB do 128 GB. Výrobce nabízí k produktu doživotní záruku. Uživatelé získají k flash disku komprimační software ACE Compressor, díky němuž lze zvýšit efektivní kapacitu paměťového zařízení a současně ochránit uložená data prostřednictvím šifrování.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení