Menu

Samsung dělá tlustou čáru: jedna z oblíbených řad Galaxy je pravděpodobně nadobro minulostí

13.09.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Samsung dělá tlustou čáru: jedna z oblíbených řad Galaxy je pravděpodobně nadobro minulostí

Samsung dělá tlustou čáru: jedna z oblíbených řad Galaxy je pravděpodobně nadobro minulostí | foto: Zana Latif/Unsplash

Jedna z nejoblíbenějších řad Galaxy společnosti Samsung je zřejmě na pokraji zániku: poté, co výrobce letos neuvedl na trh Galaxy Note, nyní zřejmě tuto řadu zcela ukončí.

Samsung letos vynechal řadu Galaxy Note 21 a nahradil ji novými modely řady Galaxy Z. Nyní vyšlo najevo, že společnost Samsung neobnovila svou značku Galaxy Note – a zmařila tak naděje na Samsung Galaxy Note 22.

Výrobce Samsung aktualizoval své ochranné známky pro řadu produktů, včetně řad Galaxy S a Galaxy Z. Ochranné známky byly obnoveny v srpnu, pravděpodobně pro smartphony Galaxy na příští rok.

Samsung: mnoho věcí naznačuje konec řady Galaxy Note

galaxynoteends

Podle toho, jakým způsobem Samsung v posledních dnech prosazuje skládací modely svých smartphonů, to opravdu vypadá na konec řady Note. | Zdroj: Zana Latif/Unsplash

Společnost Samsung také pokračuje ve výrazném prosazování řady Galaxy Z. Například v Jižní Koreji společnost jen v prvním týdnu obdržela více než 900 000 předobjednávek na Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Zdá se tedy, že řada Galaxy Z nahradila řadu Galaxy Note – alespoň z pohledu Samsungu.

Skutečnost, že řada Galaxy Note není v nových ochranných známkách zmíněna, ukazuje, že Samsung pravděpodobně už nový model v této řadě neplánuje. Špatná zpráva pro všechny fanoušky.

Řada Galaxy Note zřejmě tedy není v současné době zahrnuta v plánech společnosti Samsung na rok 2022. A pravděpodobně ani na později. Lze tedy předpokládat, že se nástupce Samsungu Galaxy Note 20 už nedočkáme.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Pochvala

    2 roky mám a70 Galaxi a naprostá spokojenost

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení