Menu

Samsung poprvé ukazuje One UI Watch pro chytré hodinky

07.07.2021 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Samsung poprvé ukazuje One UI Watch pro chytré hodinky

Samsung poprvé ukazuje One UI Watch pro chytré hodinky | foto: YouTube/Samsung/\"Samsung Galaxy Wear OS MWC event in 4 minutes\"

Na veletrhu MWC 2021 Samsung poprvé umožnil nahlédnout do svého příštího operačního systému pro chytré hodinky. Jaké trumfy drží One UI Watch v ruce a na co se uživatelé mohou těšit.

Na veletrhu MWC 2021 Samsung představil chystanou jednotnou platformu operačního systému pro nositelná chytrá zařízení, kterou vyvíjí společně se společností Google. Společnost Samsung nazývá své nové řešení pro chytré hodinky One UI Watch a je postaveno na Google systému Wear OS.

Název a platforma jsou převzaty z uživatelského rozhraní One UI, které se používá v chytrých telefonech. One UI Watch má nyní zajistit bezproblémové propojení mezi hodinkami a telefony se systémem Android.

One UI Watch: co nového Samsung předvedl

samsungoneui

Nový systém uživatelského rozhraní Samsung One UI Watch by měl tvořit jednotnou synchronizovatelnou platformu pro nositelná zařízení výrobce. | Zdroj: YouTube/Samsung/"Samsung Galaxy Wear OS MWC event in 4 minutes"

Společnost Samsung zdůrazňuje, že některé aspekty uživatelského rozhraní One UI Watch budou úzce propojeny s rozvržením chytrých telefonů Galaxy, například aplikace nastavení. Nastavení se také budou synchronizovat mezi zařízeními, který by je mezi sebou měla bezproblémově přejímat. Například pokud budou hodiny ve smartphonu nastaveny na zobrazení různých časových pásem, zobrazí se to tak i na chytrých hodinkách. Uložené kontakty z chytrých hodinek se také automaticky přenesou do smartphonu.

Uživatelé si také budou moci automaticky stahovat aplikace kompatibilní s hodinkami ze svých chytrých telefonů. Společnost Google už dříve prozradila, že Obchod Play nabídne uživatelům snadnější způsob stahování aplikací přímo do chytrých hodinek. Na druhou stranu už nebudou existovat boční cesty.

Další akce Samsung Unpacked je naplánována na konec letošního léta, kdy společnost představí své nové chytré hodinky Galaxy Watch 4 s uživatelským rozhraním One UI Watch.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení