Menu

Samsung Wave 525, 533 a 575

12.10.2010 10:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Wave 525, 533 a 575

Samsung Wave 525, 533 a 575 | foto: CHIP

Společnost Samsung oznámila uvedení tří nových chytrých telefonů řady Samsung Wave: Samsung Wave 525 (GT-S5250), Samsung Wave 533 (GT-S5330) a Samsung Wave 575 (GT-S5750). Všechny nové modely využívají vlastní platformu společnosti Samsung pro chytré telefony bada.

Tři nové modely spojují vyspělou funkcionalitu a intuitivní ovládání s vlastnostmi, díky kterým mohou uživatelé zůstat neustále ve spojení. Řada Samsung Wave nabízí větší možnosti optimalizace a individuální úpravy vzhledu a ovládání. Její základní charakteristikou je snadný přístup ke špičkovému aplikačnímu ekosystému a funkcím sociálních sítí. Nové modely představují další fázi strategie společnosti Samsung přiblížit trh s chytrými telefony co největšímu počtu lidí.

Nové modely Samsung Wave 525, Samsung Wave 533 a Samsung Wave 575 se mohou pochlubit 3,2palcovým TFT LCD displejem WQVGA, 100MB interní pamětí a slotem pro externí microSD kartu (až do 16 GB). Samsung Wave 525 a Samsung Wave 575 mají elegantní, kompaktní tvar tenký pouhých 11,9 mm s možností výběru černé, bílé nebo růžové barvy – dokonalé pro milovníky minimalistického designu. Samsung Wave 525 využívá sítě EDGE, zatímco model Samsung Wave 575 podporuje 3G HSDPA. Samsung Wave 533, rovněž ve třech barevných variantách, se snadno používá díky klávesnici QWERTY. Řada Samsung Wave doplňuje schopnosti nové generace spolehlivými funkcemi a designem, který vyhoví každému životnímu stylu.

Všechny tři modely umožňují rychlý a snadný přístup k aplikacím jediným dotykem na základní obrazovku. Samsung Apps, integrovaný  obchod s aplikacemi pro chytré telefony Samsung, nabízí kompaktní a snadno stáhnutelné aplikace pro sítě 2,5G a 3G. Uživatelé si mohou vybrat z bezpočtu druhů aplikací speciálně vyvinutých pro chytré telefony Samsung, jako jsou například hry, novinky, sociální sítě, utility a další.

Řada Samsung Wave je určena těm, kteří berou komunikaci přes sociální sítě skutečně vážně. Proto její modely obsahují integrované řešení zpracování zpráv – jeden výchozí bod pro veškerou komunikaci prostřednictvím SMS, elektronické pošty, SNS a Instant Messagingu. Navíc obsahují skvělá řešení médií, díky kterým budete mít zábavu v kapse i na cestách, včetně různých aplikací ze Samsung Apps. Řada Samsung Wave nabízí perfektní směs funkcí a zábavy a navíc skvělý způsob, jak se chytřeji zapojit do sociálních kontaktů.

Model Samsung Wave 525 ve verzi podporující sítě EDGE je aktuálně dostupný v Rusku zatímco Samsung Wave 533 s QWERTY klávesnicí bude v Rusku uveden od konce října. Tyto dva produkty budou postupně uvedeny koncem října na dalších hlavních trzích včetně SNS, Evropy, Latinské Ameriky, Asie, Středního východu a Afriky. V polovině listopadu se ve Švédsku a poté postupně na dalších trzích Evropy, jihovýchodní Asie a Číny objeví model Samsung Wave 575 s podporou sítě 3G HSDPA.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení