Menu

Sdílení fotografií přes Zoner Photo Studio X

19.01.2018 15:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sdílení fotografií přes Zoner Photo Studio X

Sdílení fotografií přes Zoner Photo Studio X | foto: CHIP

Grafický program Zoner Photo Studio X zvládne úpravu a správu fotografií, ale fotografie z něj také můžete sdílet. Připraven je pro sdílení na Facebook, e-mail nebo Twitter, ale co je zajímavější, zvládne sdílení i na sociální síť Instagram, což jinak z počítače není tak jednoduché. 

Aplikace Instagram totiž existuje pouze pro mobilní telefony a na počítači si můžete obrázky jen prohlížet. Zoner k tomu využívá službu Pixbuf. Otevřete si požadovanou fotografii, a to buď v režimu »Správce«, »Vyvolat«, nebo »Editor«. V bočním panelu vpravo [F8] najdete vedle tlačítka »Export« zelenou ikonu pro sdílení. Klikněte na ni a z nabídky vyberte »Naplánovat přes Pixbuf«. Fotografie se nahraje, můžete ji pojmenovat, přidat klíčová slova a poté buď ihned sdílet (stisknete tlačítko »Sdílet nyní«), nebo snímek přidat do fronty (»Přidat do fronty«).

pixbuf4-nahled

Pixbuf  je česká fotografická služba, která plánuje uvést i samostatný nástroj na sdílení fotografií pro operační systém Windows a iOS. 

pixbuf2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení