Menu

Servis PC na dálku

30.08.2013 10:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Servis PC na dálku

Servis PC na dálku | foto: CHIP

Internetový obchod Alza.cz spustil službu nazvanou Servis ON-LINE. Jedná se o servis počítačů na dálku. Zákazníkům se nabízí možnost ušetřit čas a cestování s počítačem do nejbližšího servisu.

Technici Alzy dokážou najít a odstranit problémy v systému Windows a provedou servis počítače a notebooku na dálku. Technik se připojí formou vzdáleného přístupu k PC zákazníka a provede všechny požadované a potřebné zásahy. Dokáže tak nainstalovat potřebné ovladače, odvirovat počítač, opraví nedostatky v přehrávání videa a zvuku a vyřeší řadu dalších problémů. Výjimečná je nabídka tzv. migrace dat, kdy technici dokážou například ze zákazníkova starého PC nahrát data a všechna potřebná nastavení do jeho nově zakoupeného přístroje. Součástí služby je i diagnostika zdarma, která může například odhalit i případný hardwarový problém.

K tomu, abyste byli schopni službu využít, potřebujete funkční připojení k internetu se stabilní rychlostí minimálně 50 kbps. Alza nabízí servis pro PC s operačním systémem Windows XP, Vista, Windows 7 nebo novější; neapomnělo se ani na počítače s Mac OS X 10.4 nebo novějším (podporovány jsou 32- i 64bitové systémy). Servis se prodává formou elektronických licencí, cena se pohybuje v závislosti na úkonu nebo předplacené době technika od 180 Kč až po 967 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení