Menu

Servodata přebírají společnost DoxoLogic

24.06.2013 18:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Servodata přebírají společnost DoxoLogic

Servodata přebírají společnost DoxoLogic | foto: CHIP

Společnost Servodata oznámila akvizici společnosti DoxoLogic, poskytovatele služeb v oblasti podnikových open source řešení, především pak middleware platformy JBoss.

 

Servodata jsou jediným autorizovaným distributorem Red Hat v České republice a na Slovensku a nyní mají pod svými křídly i tým na middleware platformu JBoss, jehož podporu využívá pro své partnery i zákazníky Red Hat v rámci celého regionu střední a východní Evropy.
Jako součást společnosti Servodata bude DoxoLogic i nadále rozvíjet své současné aktivity v oblastech open source technologií. Společnost Red Hat vnímá spojení Servodat s DoxoLogicem, jako významný krok, který podpoří dramaticky se rozvíjející trh open source řešení v regionu prostřednictvím profesionální podpory zákazníkům.
Zdroj: TZ Servodata.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení