Menu

Skype pro Windows bude mít v létě real-time překladač

10.06.2015 15:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Skype pro Windows bude mít v létě real-time překladač

Skype pro Windows bude mít v létě real-time překladač | foto: CHIP

Služba Skype Translator, která on-line překládá rozhovor v několika jazycích, bude v létě dostupná v desktopové aplikaci Skype. 

Microsoft oznámil , že jeho verze komunikačního programu Skype pro operační systém Windows dostane v létě novou funkci Skype Translator pro překlad v reálném čase ve formě titulků. Zatím je tato funkce dostupná jen v po omezenou zkušební dobu a to v betaverzi pro uživatele systémů Windows 8.1 a Windows 10.

Oficiální datum uvedení plné verze zatím nebylo zveřejněno, ale lze předpokládat, že se bude shodovat s datem uvedení nových Windows 10. Skype Translator v současné době podporuje angličtinu, španělštinu, italštinu a mandarínštinu (čínštinu) a také dalších 50 jazyků (včetně češtiny), ale jen pro překlad psaných zpráv. Jak překlad funguje, se můžete podívat ZDE.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení