Menu

Sluchátka od sterea až po Virtual 7.1

07.08.2017 11:35 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sluchátka od sterea až po Virtual 7.1

Sluchátka od sterea až po Virtual 7.1 | foto: CHIP

V průběhu několika týdnů plánuje společnost Genesis uvést na trh nové modely sluchátek, a tím dát hráčům počítačových her větší možnost svobodného výběru.

Všechny typy sluchátek se značkou Genesis mají několik společných prvků, jako je LED podsvícení, velké reproduktory, dlouhý a odolný kabel, citlivé mikrofony a robustní design. Jaké jsou tedy mezi nimi rozdíly?

Radon 600, Radon 720 a Radon 710

Produktová řada herních headsetů Radon nabízí prostorový zvuk Virtual 7.1. Toto řešení poskytuje hráčům dokonalou iluzi přímé účasti ve hře. Navíc jsou tato sluchátka vybavena velkými měniči (50 mm v případě Radon 600 a 720 a 40 mm pro Radon 710), které zajišťují vysokou kvalitu zvuku. Vestavěná zvuková karta umožňuje v případě těchto sluchátek měnit charakter zvuku podle představ a potřeb uživatele. Jednotlivé modely se liší v celkovém designu a ve tvaru náhlavní části.

Argon 500 a Argon 570

Tyto modely naopak poskytují stereo zvuk. Argon 500 nabízí možnost přizpůsobit vzhled sluchátek pomocí vyměnitelných magnetických náušníků. Navíc tyto náušníky mohou být snadno složeny a přenášeny. Argon 570 se chlubí neodymovými reproduktory, díky kterým jsou sluchátka lehká a pohodlná.

Neon 350

Sluchátka Neon 350, stejně jako řada Argon, přináší stereo zvuk. Náušníky a náhlavní část jsou potaženy kůží, jsou vybaveny USB portem a 2 x 3,5mm jackem pro poskytování plné konektivity a kompatibility.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení