Menu

Smart-1 pro výkonnější správu zabezpečení 5. generace

14.02.2018 10:54 | Milan Loucký + Přidat komentář
Smart-1 pro výkonnější správu zabezpečení 5. generace

Smart-1 pro výkonnější správu zabezpečení 5. generace | foto: CHIP

Check Point Software Technologies představuje tři nová zařízení pro správu zabezpečení Smart-1.

Novinky navazují na představení Check Point Infinity Total Protection, nového modelu ochrany, který chrání proti hrozbám a útokům 5. generace. Nová zařízení umožňují centralizovanou jednotnou správu politik a pokročilou analýzu protokolů a hrozeb pro monitoring a správu zabezpečení v reálném čase a ochranu před nejnovějšími kyberhrozbami.

Všechny organizace čelí masivním kyberútokům, které se rychle šíří napříč mobilními zařízeními, cloudem a on-premise sítěmi. Tyto sofistikované útoky snadno obejdou konvenční a statické zabezpečení, které dnes používá většina organizací. Nová zařízení Smart-1 poskytují kapacitu paměti až 48 TB, rychlost až 100 000 logů za sekundu a oproti předchozím modelům nabízí až 8x vyšší výkon. To umožňuje bezkonkurečnní správu zabezpečení napříč síťovým, cloudovým a mobilním prostředím pro efektivní kyberochranu.

Tři nová zařízení, Smart-1 525, Smart-1 5050 a Smart-1 5150, poskytují podnikovým IT týmům komplexní a přitom jednoduchou správu zabezpečení a schopnost porovnávat, ukládat a analyzovat obrovské množství nových a starých dat z tisíců síťových zařízení. To zjednodušuje a zrychluje proces správy zabezpečení a posiluje ochranu organizací před kyberhrozbami 5. generace.

„Zařízení z rodiny Smart-1 poskytují zákazníkům agilní a vysoce výkonné řešení pro správu zabezpečení, které poskytuje detailní přehled o stavu zabezpečení,“ říká Gabi Reish, viceprezident produktového managementu a produktového marketingu ve společnosti Check Point. „V jediném zařízení tak mohou organizace nasadit správu zabezpečení s bezkonkurenčním výkonem, a ještě snadněji se tak chránit před nejnovějšími kyberhrozbami.“

Zařízení Smart-1 jsou součástí bezpečnostní architektury Check Point Infinity, která kombinuje prevenci hrozeb v reálném čase, sdílení informací o hrozbách a útocích a nejpokročilejší zabezpečení napříč sítěmi, cloudem a mobilním světem.

Check Point představil nová zařízení v Barceloně na výroční kyberbezpečnostní konferenci CPX 360. CPX 360 se zaměřuje na řešení nejnaléhavějších kyberbezpečnostních problémů a pomáhá zákazníkům všech velikostí vytvořit strategii, jak zůstat krok před novými kyberhrozbami a sofistikovanými hackery.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení