Menu

Aktualizujte si Google Chrome – je v něm chyba

17.03.2021 10:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Aktualizujte si Google Chrome – je v něm chyba

Aktualizujte si Google Chrome – je v něm chyba | foto: Pete Linforth/Pixabay

Společnost Kaspersky upozornila na zranitelnost internetového prohlížeče Google Chrome. Google už ji vyřešil, ale musíte si nainstalovat novou verzi prohlížeče.

Zneužití chyby v zabezpečení internetového prohlížeče Google Chrome může podle firmy Kaspersky vést k poškození dat na napadeném zařízení a spuštění škodlivého kódu. O zranitelnosti se Google dozvěděl od anonymního bezpečnostního experta 9. března a již 12. března vydal aktualizaci prohlížeče, který tento problém řeší.

Protože však může trvat několik dní, než se uživatelům tyto aktualizace automaticky zobrazí, důrazně doporučujeme provést aktualizaci Google Chrome ručně na novou verzi 89.0.4389.90. V prohlížeči klikněte na nabídku a vyberte „Nastavení | O aplikaci Google Chrome“. Pokud je vaše verze prohlížeče 89.0.4389.90 nebo novější, máte již opravenou verzi nainstalovanou. Pokud máte verzi starší, prohlížeč vás vyzve k aktualizaci. Prohlížeč se následně restartuje a obnoví všechny otevřené karty.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Googl je nefunkční

    Všechny prohlížeče od Googlu nefungují. Při zadání prvního písmene stránka spadne

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení