Menu

Sony spouští vlastní internetový obchod

19.11.2013 13:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sony spouští vlastní internetový obchod

Sony spouští vlastní internetový obchod | foto: CHIP

Všechny produkty Sony si nyní můžete objednat v Sony Store online. Spolu s tím získáváte možnost předobjednat si zde novinky, sestavit si vlastní konfiguraci notebooku nebo využít 30-denní záruku na vrácení zboží a dopravu zdarma.

Letos značka Sony VAIO slaví výročí 10 let na českém trhu. U této příležitosti byl na www.sony.cz spuštěn internetový obchod Sony Store Online. Najdete zde široký sortiment produktů Sony. Doručení je zdarma. Pokud se vám produkt nelíbí nebo nehodí, máte 30denní záruku na vrácení zboží.

sony-nahled

Můžete si zde také nakonfigurovat notebook dle svých představ – můžete zadat procesor, kapacitu operační paměti, velikost pevného disku, operační systém a barvu. Na notebooku nebo tabletu od Sony můžete mít i své jméno nebo nějaký originální nápis – brzy bude možné si vybrat libovolný text a nechat si jej vygravírovat. Možnost sestavit si notebook na míru je v současné době u modelů z řad Sony VAIO Duo 13, VAIO Pro a VAIO Fit E i u konvertibilních novinek VAIO Fit Multi-flip a VAIO Tap 11.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení