Menu

Sound systémem od Samsungu

07.08.2014 11:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sound systémem od Samsungu

Sound systémem od Samsungu | foto: CHIP

Zvukový systém MX-HS8000 Giga Sound System od Samsungu je vybaven celou řadou užitečných vlastností a funkcí. Jeho reproduktory s výkonem 2 300 W jsou zárukou silných zvukových zážitků srovnatelných s koncertem nebo letním festivalem.

mx-hs8000-003-dynamic2-black-nahled

Se MX-HS8000 Giga máte podle výrobce o zábavu postaráno. Tento zvukový systém je vybaven celou řadou užitečných vlastností a funkcí, které prožitek z poslechu učiní dostupnější a jednodušší. Večírek je možné oživit díky funkci karaoke a všechna vystoupení lze i nahrát na USB. Díky EZ MP3 Makeru dokáže aparatura převádět skladby z CD do formátu MP3 a ukládat je na přenosné USB médium.

Patnáctipalcové basové reproduktory byly navrženy tak, aby poskytly hlubší a bohatší zvuk basů, a také, aby si posluchači mohli vychutnat i hluboké basové tóny. Při poslechu dokáže systém zintenzivnit zážitek při poslechu i pomocí LED podsvícení reproduktorů, přičemž na výběr je až dvacet barevných schémat.

mx-hs8000-002-dynamic1-black-nahled

MX-HS8000 Giga se umí také propojit s mobilním přístrojem přes Bluetooth a přehrávat hudbu třeba z chytrého telefonu. Spárovaný telefon také umožní přes Bluetooth přístroj zapnout, aniž by byl potřeba dálkový ovladač.

Možnost bezdrátově propojit MX-HS8000 Giga pro změnu s televizorem. Systém přichází i s funkcí Stadium mód, díky kterému se bude uživatel cítit jako uprostřed jásajícího davu na fotbalovém zápase. Caster mód naopak zvýrazňuje jasnost mluveného slova komentátora. MX-HS8000 Giga Sound System je k dostání u vybraných prodejců od letošního srpna. Doporučená maloobchodní cena je 24 990 Kč.

mx-hs8000-001-front-black-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení