Menu

Sportovní monitor eSport od BenQ

31.10.2016 11:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sportovní monitor eSport od BenQ

Sportovní monitor eSport od BenQ | foto: CHIP

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh monitor XL2735. Nová vlajková loď nabízí 27palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a technologií Dynamic Accuracy „DyAc“, zlepšující kvalitu zobrazení rychle se měnících scén s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz. 

Monitor ZOWIE by BenQ XL2735 navazuje na předchozí herní modely. Nechybí mu madlo pro snadný transport, pořadač na kabely v podobě otvoru v noze monitoru a vysunovací háček vhodný k uložení sluchátek. Novinkou je osazení stínící clony a upravený povrch rámečku eliminující rušivé odlesky.

Ovladač S-Switch slouží k usnadnění ovládání a orientace v menu monitoru. Integrovaná paměť umožňuje uložit až 3 uživatelské profily a přenášet je tak například na jiné soutěžní místo bez nutnosti instalace ovladačů. Do monitoru byly integrovány nejnovější prvky vylepšující kvalitu a plynulost obrazu. Technologie Dynamic Accuracy „DyAc“ zajišťuje podle výrobce přesnost a čistotu zobrazení zejména při pohybu.

Dostupná je také funkce Color Vibrance pro flexibilitu nastavení prostřednictvím 20 přednastavených úrovní sytosti barev či Black eQualizer zvyšující viditelnost v tmavých místech, aniž by došlo k přesvícení světlých oblastí. Již tradičním vybavením jsou pak technologie pro ochranu zraku hráčů Flicker-free a Low Blue Light. eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2735 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 20 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení