Menu
CHIP Speedtest

Stahování videí až v 8K: downloader z YouTube klipy ukládá v nejvyšší kvalitě

12.10.2020 12:50 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Stahování videí až v 8K: downloader z YouTube klipy ukládá v nejvyšší kvalitě

Stahování videí až v 8K: downloader z YouTube klipy ukládá v nejvyšší kvalitě | foto: CHIP

YouTube je plný velmi kvalitního obsahu pro všechny. Pokud ale chcete sledovat videa v nejlepší kvalitě na různých místech nebo na cestách, často jste limitováni výpadky kvůli špatnému připojení k internetu. Pro takové případy může pomoci 4K Video Downloader, pomocí kterého si můžete videa stáhnout.

Existuje mnoho způsobů, jak stahovat a konvertovat videa z internetu. 4K Video Downloader se vyznačuje rozsáhlou nabídkou funkcí a snadným ovládáním. Na rozdíl od jiných bezplatných programů zvládne stáhnout video v maximálním dostupném rozlišení z videoserverů YouTube a spol. Pokud jste v prohlížeči našli video, které chcete načíst, stačí zkopírovat odkaz z adresního řádku. Jakmile přepnete na 4K Video Downloader, adresa se automaticky přenese a odkaz se začne analyzovat.

Stáhněte si: 4K Video Downloader

4kv-logo

4K Video Downloader 4.13.1

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí bezplatného programu si snadno stáhnete videa z Youtube v požadovaném formáu.

Stáhněte si

 

Výhody
jednoduchá obsluha
stahuje v maximálním rozlišení
převod do MP3

4K Video Downloader: chytrý režim šetří čas

4kvideodownloader1

Inteligentní režim umí automaticky stahovat videa a konvertovat zvuk do formátu MP3. Zdroj: CHIP archiv

V bohaté nabídce mnoha stahovačů videa a konvertorů přesvědčí bezplatný 4K Video Downloader jednoduchou a jasnou obsluhou. To umožňuje načítat videa od nízkého až po velmi vysoké rozlišení. Můžete si vybrat mezi několika formáty souborů a ke stažení vám postačí pouze URL adresa videa. Lze také převádět videa na MP3 soubory ve vysoké kvalitě a uložit si tak své oblíbené skladby. Díky chytrému režimu to program zvládne po vložení odkazu na video zcela automaticky.

Aktuální verze 4.13.1 obsahuje opravy některých drobných chyb včetně problémů s převodem videa na zvukové soubory a zpracováním vložených odkazů. Co bude možná zajímat mladé uživatele, nyní lze stáhnout videa také z populární platformy TikTok.

K dalším vylepšením, které vývojáři provedli, patří především:

– oprava chyby v konverzi HDR
– odstranění různých příčin selhání programu
– optimalizace uživatelského rozhraní

4K Video Downloader: skutečně všestranný program

Freeware umožňuje stahování videa nejen z YouTube, ale dalších platforem, například Facebooku, Vimea a dalších. V závislosti na požadované velikosti souboru a dalších požadavcích na kvalitu si můžete zvolit mezi různými rozlišeními. Nástroj zvládne od velmi nízkého až po 8K Full UHD. Pochopitelně ale musí být v odpovídající kvalitě zdrojové video.

TIP: Ušetřete si čas a využijte toho, že nemusíte čekat na dokončení stahování, a vložte do fronty stahování seznamy až 25 klipů. Pokud odebíráte na YouTube některý z kanálů, můžete si nastavit automatické stahování příspěvků.

mohlo by vás také zajímat: google představil novou generaci chromecastu s operačním systémem google tv

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Stahování videa

    Nejlepší <a href=„https:/­/poslouchejto­.cz/stahovani-z-youtube/“>Stahování z Youtube</a>

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.