Menu

Stylová sluchátka Marley

15.03.2013 09:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Stylová sluchátka Marley

Stylová sluchátka Marley | foto: CHIP

Na českém trhu je dostupná nová značka sluchátek (a další audiotechniky) House of Marley. Tato sluchátka nesoucí odkaz hudební legendy Boba Marleyho (firmu založil syn Boba Marleyho Rohan Marley) jsou designově vydařená, ale padnou a umožňují čistý poslech hudby.

 

Sluchátka do uší značky House of Marley jsou vyrobena ze dřeva a podle výrobce perfektně sednou díky ušním silikonovým nástavcům několika velikostí. Kolekce sluchátek do uší nabízí dvě řady – JAMMIN´ a FREEDOM, ze kterých si vyberou i nároční posluchači hudby. Všechny komponenty sluchátek jsou z recyklovaného anebo přírodního materiálu.

 

Legendárního zpěváka Boba Marleyho ani není třeba představovat. Jeden ze spoluzakladatelů reggae, jamajský zpěvák, skladatel a kytarista byl kromě hudby znám také svou láskou k přírodě. V jeho odkazu pokračuje také jeho syn Rohan Marley, zakladatel značky House of Marley.

Vybírat můžete ze dvou řad sluchátek: JAMMIN´ a FREEDOM. Základní řada sluchátek do uší JAMMIN´ nabízí dvě varianty - základní malá sluchátka veselých barev SMILE JAMAICA (ve čtyřech veselých barevných provedení a za cenu 629 Kč) a sluchátka PEOPLE GET READY za 749 Kč. Všechny sluchátka mají silikonové nástavce ve třech velikostech a ozvučnice z afrického sapele/bukového dřeva a recyklovaného hliníku a 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem, který zamezuje zauzlení.

Řada propracovanějších sluchátek FREEDOM nabízí dvě řady: REDEMPTION SONG, kterou ocení i skuteční hudební fajnšmekři a ZION. Konstrukce reproduktorů REDEMPTION SONG (1 349 Kč bez ovladače, 1 599 Kč s ovladačem) má speciální ventilační otvory, které zamezují nevhodným turbulencím vzduchu a poskytují tak přirozený, bohatý zvuk. Ke sluchátkům je pět velikostí ušních silikonových nástavců , látkový obal z bio bavlny a kůže. Pohodlí při manipulaci zajišťuje 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem. Na výběr jsou dvě barevná provedení – Midnight a Mist.

Sluchátka ZION nabízejí podle výrobce vynikající zvuk. Při jejich výrobě byl kromě dřeva použit také recyklovaný hliník. Ke sluchátkům je pět velikostí ušních silikonových nástavců a obal. Na výběr jsou dvě barevná provedení – Midnight a Mist. Sluchátka Marley – ZION jsou k dostání za cenu 1999 Kč s ovladačem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení