Menu

Stylový bezdrátový reproduktor Urban Revolt Dune

16.07.2014 15:51 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Stylový bezdrátový reproduktor Urban Revolt Dune

Stylový bezdrátový reproduktor Urban Revolt Dune | foto: CHIP

Inspirován písečnou dunou nabízí nominální výkon 60 W, připojení pomocí bluetooth, 3D zvuk a možnost nabíjení jiného zařízení přes rozhraní USB.

Urban Revolt Dune Wirereless disponuje šesti vestavěnými reproduktory s funkcí 3D zvuku a výkonem 60 W (RMS) pro optimální hudební zážitek bez ohledu na velikost místnosti a pozici posluchače. Zdrojová zařízení lze připojit prostřednictvím klasického 3,5 mm AUX vstupu či technologie bluetooth a součástí je i vestavěný mikrofon pro hands-free telefonování. Chytré telefony nebo tablety lze přitom díky USB výstupu na reproduktoru zároveň i dobíjet.

dune-wireless-speaker-lifestyle2

Reproduktory jsou vyvedeny v designu písečných dun, které na vrchní straně doplňují diagonálně umístěná tlačítka pro přehrání, pozastavení, další a předchozí skladbu a nastavení hlasitosti.

Urban Revolt Dune Wireless je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 3 990 Kč s DPH pro Českou republiku a 139,99 euro s DPH pro Slovensko. Balení obsahuje kromě napájecího kabelu také 3,5 mm audio kabel a dálkové ovládání.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení