Menu

T-Mobile nabízí internet se slevou k notebooku Acer

16.06.2010 09:16 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Mobile nabízí internet se slevou k notebooku Acer

T-Mobile nabízí internet se slevou k notebooku Acer | foto: CHIP

T-Mobile ve spolupráci se společností Acer přichystal pro všechny zájemce o nový počítač a mobilní internet akční nabídku na internet se slevou.

Každý zákazník si od dnešního dne může koupit jakýkoliv notebook nebo netbook značky Acer s přiloženým poukazem na datový tarif Internet Standard se  slevou na celé dva roky trvání smlouvy. Navíc si může pořídit i USB Stick za 1 korunu.

Zhruba každá druhá česká domácnost nemá stolní počítač nebo notebook, bez připojení k internetu je pak dokonce více než 50 % tuzemských rodin. Nejen pro ně je určena ojedinělá nabídka, jak získat k novému přenosnému počítači internet za velmi zajímavou cenu.

S notebookem nebo netbookem Acer dostane nyní jeho nový majitel poukaz na mobilní internet od T-Mobile. Voucher umožňuje jeho držiteli uzavřít smlouvu na dva roky s datovým tarifem Internet Standard za mimořádných podmínek. První tři měsíce není účtován žádný paušál a po zbývající dobu (21 měsíců) bude zákazník platit jen 420 Kč s DPH. Standardní cena přitom činí 838,80 Kč s DPH.

Navíc si každý zákazník může k tarifu pořídit za jednu korunu datový USB Stick MF626. Ten podporuje jak 3G, tak EDGE/GPRS. Poukaz lze uplatnit ve všech značkových prodejnách nebo zavoláním do Zákaznického centra T-Mobile (4603 ze sítě T-Mobile, 603 603 603 z ostatních sítí).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení