Menu

Tanková tiskárna HP

28.02.2017 15:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tanková tiskárna HP

Tanková tiskárna HP | foto: CHIP

Po Epsonu a Canonu představila svoji tankovou tiskárnu i firma HP. Jmenuje se HP DeskJet GT a uživatelům přinese kvalitní tisk při nízkých nákladech na stránku. Černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,28 Kč

Společnost HP představila novou tiskárnu HP DeskJet GT 5820 All-in-One, která potěší zejména uživatele domácího velkoobjemového tisku na inkoustových bezdrátových tiskárnách. Tiskárny HP DeskJet GT dokážou se sadou tří barevných lahviček inkoustu HP vytisknout až 8 000 stran nebo 5 000 stran s jednou lahvičkou s černým inkoustem. Při ceně 210 Kč za jednu lahvičku mohou uživatelé tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,28 Kč. Originální inkousty od HP jsou speciálně vytvořeny tak, aby byl tištěný text co nejostřejší a grafika a fotografie co nejjasnější a zároveň odolné proti vodě nebo vyblednutí. Umožňují také kvalitní bezokrajový tisk.

2-nahled

Pokud o tomto typu tiskáren nemáte zatím žádné povědomí, přečtěte si následující článek o inkoustových tiskárnách s tankovým systémem. Najdete zde srovnání ceny za tisk na jednotlivých typech tiskáren, srovnání předností i slabých stránek tankových tiskáren i doporučení, kdy dává smysl tankovou tiskárnu pořídit.

Doplňování inkoustu je podle HP snadné a není nutné se obávat zbytečného znečištění či přelití barev. Lahvičku lze jednoduše zastrčit do nádržky na barvu a přelít obsah bez zbytečného mačkání. Protože jsou tyto nádržky průhledné, lze také velice snadno sledovat množství zbývajícího inkoustu.

K nové tiskárně HP DeskJet GT 5820 All-in-One  se uživatel připojí na dálku i z chytrého telefonu nebo tabletu. Tiskárnu lze nastavit a připravit k tisku pouze s pomocí mobilního zařízení. Dokonce i bez internetového připojení umožňuje funkce Wi-Fi direct uživatelům připojit jejich tiskárnu k mobilnímu zařízení napřímo.

Kromě toho s aplikací HP All-in-One Printer Remote mohou uživatelé ze svých mobilních zařízení posílat naskenované dokumenty rovnou do emailu nebo na cloudové úložiště. A není problém tisknout z celé řady zařízení včetně iPhone a iPad pomocí technologie AirPrint, nebo chytrých telefonů a tabletů běžících na operačních systémech Android, Windows  8, Windows 10 a Google Chrome. Ceny tiskárny HP Deskjet GT 5820 All-in-One začínají od 4 790 Kč a v České republice je k dostání od února 2017.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení