Menu

TeamViewer 5.1

16.09.2010 09:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
TeamViewer 5.1

TeamViewer 5.1 | foto: CHIP

Oblíbený nástroj pro vzdálenou správu přichází v nové verzi 5.1.

Jste-li pracovník podpory, nebo máte-li IT zákazníky, kteří pracují v IT prostředích terminálových serverů, verze 5.1 programu TeamViewer Vám nyní ještě více usnadní práci. Novinkou je, že uživatelé pracující na terminálovém serveru obdrží automaticky vlastní a unikátní TeamViewer-ID. Tak se můžete o každého uživatele terminálového serveru starat individuálně a zároveň také navázat spojení s několika uživateli na terminálovém serveru současně. Pokud jako IT podpora sami pracujete na terminálovém serveru, můžete jej použít jako základnu pro spojení pomocí programu TeamViewer.

 

Navíc nyní máte k dispozici mnoho nových funkcí, které Vám usnadní práci s programem TeamViewer:

Přenos souborů: Přetažením myší (Drag & Drop) lze v nové verzi programu TeamViewer přenášet soubory na vzdálený počítač – zcela jednoduše, rychle a pohodlně.
Přecházení mezi monitory: Pokud Váš partner pracuje s více monitory, máte k dispozici nové tlačítko. Kliknutím na něj můžete přecházet mezi jednotlivými monitory sem a tam.

Seznam partnerů: V rámci seznamu partnerů TeamViewer nyní můžete zcela pohodlně vyhledávat své skupiny.


Soubor k stažení: http://www.teamviewer.com/cs/download/index.aspx?pid=news.cs_release5_1

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení