Menu

Tenké designové LED monitory

31.03.2010 06:59 | Redakce Chip + Přidat komentář
Tenké designové LED monitory

Tenké designové LED monitory | foto: CHIP

Společnost ASUS představila další modely monitorů z řady Designo — LED monitory MS248, MS238, MS228, MS208 a LCD monitor LS246H. Tyto monitory ultra tenkého provedení nabízejí kromě kvalitního obrazu i nízkou spotřebu energie. Všechny jsou také vybaveny kruhovým podstavcem, který uživateli umožňuje nastavit úhel naklonění monitoru jediným prstem.

Designo LS246H je 23,6” monitor s lesklým rámem s průsvitnou základnou. Zadní panel je lesklý se stříbrným kruhovým stojanem, jenž umožňuje nastavení úhlu náklonu jediným prstem. Díky kontrastnímu poměru 50 000 : 1, době odezvy 2 ms a technologii ASUS Splendid Video Intelligence nabízí monitor kvalitní obraz v rozlišení Full HD 1080p. Je vybaven konektory HDMI a D-Sub.
Monitory Designo MS s LED podsvícením (úhlopříčka 20 - 23,6") disponují zásluhou technologie Smart Contrast Ratio (ASCR) dynamickým kontrastem 10 000 000:1. Full HD (1920x1080) rozlišení a port HDMI umožňují přehrávání HD videí. Technologie Splendid dokáže prostřednictvím pěti přednastavených režimů (hraní her, kino, noční sledování, krajina a standard), přizpůsobit obraz vizuálním potřebám uživatele.
Ultratenké LED monitory série Designo MS šetří místo na stole a od tradičních monitorů se snaží odlišit také barevným provedením. Přední kryt vyvedený v leskle černé barvě doplňuje třpytivý, safírově modrý zadní panel ve tvaru vlny. I u těchto modelů uživatel najde kruhový podstavec, který umožňuje naklonění monitoru do požadovaného úhlu jedním prstem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení