Menu

Tenký 27“ monitor s vysokým rozlišením

24.03.2014 10:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tenký 27“ monitor s vysokým rozlišením

Tenký 27“ monitor s vysokým rozlišením | foto: CHIP

Společnost Acer představila úsporný monitor řady K272HU s vysokým rozlišením. Monitor, určený pro běžné uživatele, je vhodný pro každodenní používání a vyznačuje se hospodárným provozem.

acer-k272hu-display-nahled

Monitory Acer K272HU jsou vybaveny ergonomickým stojanem, který umožňuje naklápění v rozsahu od –5° do 25°, a tedy zaručuje pohodlnou práci na jakékoli pracovní stanici. Tlačítko OSD pro vyvolání menu na spodní části rámečku usnadňuje nastavení panelu. Monitor je vybaven montážním uchycením VESA, a tedy ho lze jednoduše upevnit na zeď.

LED monitor Acer řady K272HU zobrazí detaily na displeji s rozlišením WQHD. Krátká doba odezvy (2 ms) panelu přispívá ke kvalitě obrazu a monitor je tedy vhodný i pro hráče.Technologie Adaptive Contract Management zaručuje kontrastní poměr 100 miliónů : 1. Technologie Acer ComfyView potlačuje odrazy světla. Monitory Acer řady K272HU splňují certifikaci ENERGY STAR 6.0. Kromě toho mají LED monitory nižší spotřebu a také delší životnost než monitory se standardními lampami CCFL.

Monitor Acer K272HU bude nabízen za doporučenou cenu 10 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení