Menu

TEST: Connect IT True Wireless HYPER-BASS Ed. II – skvělý poměr ceny a výkonu

13.08.2020 18:15 | Michal Bareš + Přidat komentář
TEST: Connect IT True Wireless HYPER-BASS Ed. II – skvělý poměr ceny a výkonu

TEST: Connect IT True Wireless HYPER-BASS Ed. II – skvělý poměr ceny a výkonu | foto: CHIP

Kvalitou zvuku průměrná True Wireless sluchátka nabízí za vynikající cenu velmi slušný komfort nošení a dlouhou výdrž na baterii.

Součástí balení jsou kromě napájecí kolébky s kapacitou na pětinásobné dobití pecek (500 mAh) i tři páry gumových náušníků různých velikostí a micro USB kabel.

Hledáte-li dobrá a levná True Wireless sluchátka pro dojíždění do práce a sport, můžete se na tento model spolehnout. Přes poměrně vysokou kapacitu interních baterií (50 mAh), které stačí až na 5 hodin provozu, padnou pecky příjemně do ucha, jsou lehké (4,5 gramu každá) a neměli jsme pocit, že by mohly vypadnout. Za 750 až 990 Kč nabízí čistý zvuk bez výraznějších zkreslení, samozřejmě s přílišnou náklonností k basům. Za tuto cenu nelze čekat hifi zážitek, ale na běžný poslech hudby nebo mluveného slova sluchátka bohatě stačí. Lze je samozřejmě použít i jako handsfree.

Sluchátka mají tlačítko pro příjem hovorů a zapnutí (vypínají se automaticky), ale regulaci hlasitosti a přesunu mezi skladbami je nutné provádět přes telefon. Podle výrobce sluchátka odolají stříkající vodě. Navzdory nízké ceně nechybí řada komfortních funkcí, včetně magnetického uchycení, automatického párování i vypínání. 

Technická data: Connect IT True Wireless HYPER-BASS Ed. II

Typ sluchátek True Wireless
Připojení Bluetooth 5.0
Frekv. rozsah 20–20 000 Hz
Výbava microUSB, mikrofon
Výdrž na baterii (sluchátka / stanice) 5 hodin / 25 hodin
Hmotnost 2x 4,5 gramu
Cena cca 990 Kč
CHIP výborný (1,9)

mohlo by vás také zajímat: test gogen tws mate – univerzální sluchátka za rozumnou cenu

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.