Menu

Tip: Nainstalujte si rozšíření prohlížeče Chrome do prohlížeče Opera

20.06.2020 13:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tip: Nainstalujte si rozšíření prohlížeče Chrome do prohlížeče Opera

Tip: Nainstalujte si rozšíření prohlížeče Chrome do prohlížeče Opera | foto: CHIP

Ve všestranném a rychlém internetovém prohlížeči Opera můžete použít i doplňky, které jsou původně určeny pro prohlížeč Google Chrome a kterých je k dispozici celá řada.

Chcete-li to provést, klikněte na červenou ikonu Opera v levém horním rohu a přejděte na »Rozšíření | Získat rozšíření«. Vyhledejte zde »Install Chrome Extensions« a nainstalujte plug-in kliknutím na »Add to Opera«.

 opera2-nahled

Poté přejděte do internetového obchodu Google na adrese https://chrome.google.com/webstore a přejděte na »Přihlásit se« v pravém horním rohu. Přihlaste se pomocí svého Google účtu. Poté vyberte požadovaný doplněk v internetovém obchodě a přejděte na »Přidat do Chromu«. Potvrďte varování o kompatibilitě pomocí »OK«. Poté lze doplněk přidat do prohlížeče Opera pomocí tlačítka »Instalovat« a »Ano, instalovat«. Upozorňujeme, že kvůli rozdílům mezi prohlížeči nemusí některé doplňky fungovat vždy hladce.

opera4-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.