Menu

Tiskárny od HP pro malé a střední firmy

03.07.2018 10:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tiskárny od HP pro malé a střední firmy

Tiskárny od HP pro malé a střední firmy | foto: CHIP

HP LaserJet MFP M433a a M436 jsou nové multifunkční laserové tiskárny, které zvládnou tisk do rozměru A3.

HP rozšiřuje řadu multifunkčních tiskáren LaserJet o nové modely ze sérií HP LaserJet MFP M433a a M436. Ty jsou určeny především pro malé a střední firmy. Zastanou celou řadu úkolů díky automatickému oboustrannému A3 tisku, kopírování a skenování. Žádný uživatel přitom nebude muset čekat příliš dlouho, model M436 zvládne vytisknout až 23 stran za minutu a M433a jenom o tři méně. M433a navíc zvládne vytisknout první kopii už za 9 vteřin.

Tiskárny byly podle HP navrženy s ohledem na co největší plynulost práce, mají proto čtyři předprogramovaná tlačítka rychlého spuštění a umí skenovat rovnou do počítače, což usnadňuje archivaci i sdílení dokumentů (pouze M436). M436 potom uživatelům nabídne ještě větší flexibilitu pomocí vestavěného ethernetového připojení a vzdáleného monitoringu.

Nezávazná výrobcem doporučená maloobchodní cena tiskárny HP LaserJet MFP M433a začíná na 9 499 Kč. Cena tiskárny HP LaserJet MFP M436 začíná na 11 999 Kč a obě už jsou dostupné.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení