Menu

Toshiba Satellite Click 2 L30W - nový oddělitelný notebook typu dva v jednom

28.05.2014 15:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Toshiba Satellite Click 2 L30W - nový oddělitelný notebook typu dva v jednom

Toshiba Satellite Click 2 L30W - nový oddělitelný notebook typu dva v jednom | foto: CHIP

Společnost Toshiba představila Satellite Click 2 L30W – notebook typu dva v jednom, který se hodí pro práci i přehrávání multimédií. Můžete s ním pracovat jako s tabletem i jako s notebookem.

satellite-click-2-l30w-b-02a-with-screen-nahled

Satellite Click 2 L30W je vybaven 13,3" (33,8 cm) displejem. Jeho mechanismus umožňuje oddělení displeje pouze jednou rukou a z notebooku se tak stane tablet. Oddělit ho můžete i během rozdělané práce.

Nový mechanismus pantů umožnil tenkou konstrukci a čistého designu bylo dosaženo díky tomu, že notebook nemá ventilátor. Uživatelé mohou přizpůsobit Satellite Click 2 L30W tak, aby vyhovoval jejich momentálním požadavkům. Na stole je Satellite Click 2 L30W počítačem s plným výkonem, plnohodnotnou bezrámovou klávesnicí a prostorným touchpadem typu clickpad. A doma nebo na cestách přeměníte notebook na pohodlně ovladatelný tablet, který je ideální pro sledování HD videa nebo surfování na internetu.

Díky velké kapacitě 500GB pevného disku zabudovaného v tabletu mohou uživatelé ukládat a přistupovat ke své rozsáhlé knihovně souborů, sbírkám hudby a fotografií. Pohodlné používání Satellite Click 2 L30W zlepšuje centrální prvek notebooku – dotykový IPS displej s HD rozlišením. Displej je opatřen vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů. Kromě toho je displej od okraje k okraji překryt sklem, proto nebude při ovládání dotyky překážet žádný rámeček a zároveň se bude obrazovka lépe čistit. Obraz je doplněn kvalitním zvukem. Ten je vylepšen technologií DTS Sound a v kombinaci s vyladěnými reproduktory Skullcandy.

Satellite Click 2 L30W díky procesorům 4. generace Intel Core i3 a grafice Intel HD 4200 přináší bezproblémový multitasking a plynulý chod multimédií. Tyto výkonné komponenty se obejdou bez ventilátoru. Počítač je díky nim zcela tichý a má nižší spotřebu energie. Na jedno nabití baterie vydrží až 8 hodin.

Pro větší flexibilitu se může Satellite Click 2 L30W pochlubit také celou řadou možností připojení, a to i když se nachází v režimu tabletu. Díky klasickému plnohodnotnému portu USB 2.0, slotu pro SD kartu a portu microHDMI přímo na tabletu k němu mohou uživatelé připojit tiskárnu, nebo do něj kopírovat fotografie ze svého digitálního fotoaparátu bez nutnosti připojování klávesnice. V základně s klávesnicí je k dispozici ještě port USB 3.0 s podporou funkce Sleep-and-Charge, který umožňuje uživatelům přenášet rychle velké soubory. Kromě nejnovějšího Wi-Fi standardu 802.11ac a rozhraní Bluetooth 4.0 je tablet vybaven také technologií Intel WiDi. Díky nim mohou uživatelé bezdrátově přenášet obraz do svého kompatibilního televizoru při zábavě nebo za účelem ukazování prezentací. Integrovaná HD webkamera se stereo mikrofonem s funkcí potlačení šumu je vhodná pro videokonferenční hovory ať už s kolegy nebo přáteli.

Prodej notebooku Toshiba Satellite Click 2 L30W začne v Evropě v průběhu třetího čtvrtletí 2014.

Toshiba Satellite Click 2 L30W:

 • Displej: 13,3" (33,8 cm) HD IPS displej s rozlišením 1366 × 768 px a podporou kapacitního dotykového ovládání až deseti prsty najednou
 • Procesor: až 4. generace procesorů Intel Core i3
 • Grafika: až Intel HD Graphics 4200
 • SSD/HDD: 7mm 500 GB HDD
 • Paměť: 4 GB DDR3L-1600
 • Možnosti připojení tabletu: 1× plnohodnotný port USB 2.0, microHDMI výstup, slot pro SD kartu
 • Možnosti připojení základny s klávesnicí: 1× plnohodnotný port USB 3.0 s funkcí Sleep-and-Charge
 • Komunikace: HD webkamera se stereo mikrofonem, Bluetooth rozhraní, Intel WiDi, wireless display, Wi-Fi Intel Dual Band Wireless-AC 3160
 • Zvuk: vylepšení zvuku DTS Sound a vyladěné reproduktory Skullcandy
 • OS: Windows 8.1 Update 64 bit
 • Výdrž na baterii: až 8 hodin (v režimu notebook stejně jako v režimu tablet)
 • Barevné provedení: saténově zlaté s kartáčovaným povrchem
 • Rozměry: tablet: 331 × 215 × 13,9 mm, tablet se základnou s klávesnicí: 331 × 244,5 × 22,9 mm
 • Hmotnost: tablet: 1,3 kg, tablet se základnou s klávesnicí: 2,2 kg

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení