Menu

Horor v Ohiu a cesta za nejlepší pizzou na světě: jaké jsou nejzajímavější novinky na Netflixu?

12.09.2022 10:40 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Horor v Ohiu a cesta za nejlepší pizzou na světě: jaké jsou nejzajímavější novinky na Netflixu?

Horor v Ohiu a cesta za nejlepší pizzou na světě: jaké jsou nejzajímavější novinky na Netflixu? | foto: Netflix / Ďábel v Ohiu press kit

Streamovací služba Netflix tento týden opět přispěchala se zajímavými premiérami a novinkami pro své fanoušky. Z celé plejády nových filmů a seriálů jsme vybrali novou řadu oblíbeného seriálu, dokument o kuchařích z celého světa a povedený sektářský horor přímo z dílny Netflixu.

Cobra Kai 5. série (ČSFD: 90 %)

Seriál Cobra Kai z roku 2018 přináší ultimátní podívanou pro celou rodinu. Kromě sportu nabídne i hřejivé momenty mezilidských vztahů, současně s tím i komedii a akční sekvence. Příběh dvou bojovníků je plný zvratů a nečekaných vyústění. Netflix v pátek 9. září konečně přidal novou 5. sérii. Konkrétně se jedná o předposlední, ta příští by měla dorazit maximálně příští rok.

Šéfkuchařův stůl: Pizza (ČSFD: 76 %)

Netflix umí dokumenty tak výborně, že by si z něj měly další streamovací platformy vzít příklad. Ukazuje nám to i v případě nové minisérie dokumentů o jídle a o kuchařích – Šéfkuchařův stůl.

| Zdroj: Netflix / YouTube kanál

V nové sérii s podtitulem Pizza se divák podívá do amerického Phoenixu, ale také do Neapole nebo do hlavního italského města – Říma. Cíl je jednoduchý – najít a ochutnat tu nejlepší pizzu na světě. A také zjistit, co stojí za tak delikátní chutí. Jak praví synopse na Netflixu: “Doporučuje deset z deseti kritiků!”

Ďábel v Ohiu (ČSFD: 60 %)

Zkraje září vypustil Netflix svůj nový hororový krimi seriál Ďábel v Ohiu. Příběh vypraví o mladé psychiatričce, která chce ochránit svou klientku, která utekla z bizarní sekty na východě USA, ve státě Ohio. Pokud máte rádi hororové knihy od Stephena Kinga, nebo se vám líbil HBO seriál True Detective, určitě zkuste i podobně rurálně laděný Ďábel v Ohiu. Hlavní postavy skvěle ztvárnily Emily Deschanel (Sběratelé kostí) a Stacey Farber (Superman a Lois).

Zdroj: Netflix, ČSFD

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení