Menu

Korektorka DeepL Write za vás opraví anglické texty a e-maily

04.04.2023 13:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Korektorka DeepL Write za vás opraví anglické texty a e-maily

Korektorka DeepL Write za vás opraví anglické texty a e-maily | foto: Midjourney (vygenerováno pomocí AI)

Překladatelský nástroj DeepL dostal nového sourozence. Online nástroj DeepL Write neprovádí překlady, ale rozpoznává pravopisné a gramatické chyby a navrhuje opravy. Zatím ale podporuje jen angličtinu a němčinu.

Populární Nástroj DeepL, který byl vyvinut v Německu, je založen na umělé inteligenci a obvykle poskytuje překvapivě dobré překlady a zdárně tak konkuruje Google Překladači. Nyní poskytovatel této služby DeepL SE zveřejnil další online nástroj, který se jmenuje DeepL Write. Ten nepřekládá, ale ve vloženém textu rozpoznává pravopisné a gramatické chyby a navrhuje opravy.

deep-nahled

DeepL Write opraví chyby a navrhne lepší text. Můžete ho použít například pro kontrolu e-mailů v angličtině. | Zdroj: screenshot DeepL Write


Nástroj DeepL Write najdete na adrese www.deepl.com/write. Vlevo vložte text, který chcete nechat opravit. Nástroj zobrazí vpravo alternativní verzi. DeepL Write rozpozná překlepy, chybějící interpunkční znaménka a navrhne zlepšení. V některých případech nástroj také změní strukturu věty. Změny jsou označeny a podtrženy zeleně.

Pokud si přejete, můžete si text nechat přečíst nahlas. Aplikace DeepL Write zatím opravuje texty v němčině a angličtině. To znamená, že nástroj můžete použít jako pomůcku například pro překontrolování anglicky psaného e-mailu před jeho odesláním. Pamatujte na to, že do obline webových služeb byste neměly zadávat důvěrné informace.
Zdroj: DeepL Write

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení