Menu

Spekulace: Testuje Microsoft Lumii 1030?

01.12.2014 08:28 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Spekulace: Testuje Microsoft Lumii 1030?

Spekulace: Testuje Microsoft Lumii 1030? | foto: CHIP

Na čínském internetu se objevily snímky a popis hardwarové konfigurace údajného nástupce fotomobilu Lumia 1020 se 41Mpx fotoaparátem.

Stejně jako v případě Lumie 1020 je dominantou prototypu masivní modul fotoaparátu na zadní straně smartphonu, který je v tomto případě zasazen do kovového těla, narušeného jen plastovým krytem antén ve spodní části přístroje. Dalším vylepšením by měl být displej s Full HD rozlišením a také výkonný 4jádrový procesor Qualcomm, doplněný 2 GB operační paměti. Na rozdíl od Lumie 1020 neobsahuje prototyp nového fotomobilu xenonový, ale jen obyčejný LED blesk.

lumia10301-nahled

Spekulace kolem snímků záhadné Lumie hovoří i o možnosti, že se jedná o prototyp zrušeného projektu McLaren, který měl představit revoluční způsob ovládání smartphonu gesty, tak jak jej známe z ovladače Kinect, vyvíjeného rovněž Microsoftem. Vysvětlení se možná dočkáme na veletrhu spotřební elektroniky CES, který začíná již 6. ledna 2015.

lumia10302-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení