Menu

Vyzkoušejte si Windows 10 v Lumii

12.02.2015 23:49 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Vyzkoušejte si Windows 10 v Lumii

Vyzkoušejte si Windows 10 v Lumii | foto: CHIP

Microsoft uvolnil první testovací verzi Windows 10 pro smartphony Lumia. Podporovány jsou především modely střední třídy.

Aktuálně je možné stáhnout si a instalovat testovací verzi nového operačního systému Windows 10 na smartphony Lumia 630, 635, 636, 638, 730 a 830. Podpora dalších modelů bude přibývat v následujících měsících. Testování nových Windows 10 je podle Microsoftu bezpečné, navíc je možné se snadno vrátit k předchozím Windows 8.1. Stažení a instalace Windows 10 probíhá prostřednictvím aplikace Windows Insider.

joe-belfiore-web-nahled

Současné sestavení obsahuje například inovované notifikace, rozšířenou funkcionalitu centra akcí nebo novou aplikaci na fotografování. Microsoft zároveň oznámil, že aktuální testovací verze Windows 10 neobsahuje všechny funkce prezentované na lednové tiskové konferenci, kde byla Windows 10 pro smartphony poprvé blíže prezentována.

Windows 10 ve smartphonu důkladně otestujeme a budeme vás o novém mobilním operačním systému podrobně informovat.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení