Menu

Tři nové tiskárny s doplnitelnými inkoustovými zásobníky

08.12.2015 14:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tři nové tiskárny s doplnitelnými inkoustovými zásobníky

Tři nové tiskárny s doplnitelnými inkoustovými zásobníky | foto: CHIP

Canon uvedl tiskárny PIXMA G1400, PIXMA G2400 a PIXMA G3400, které na jedno naplnění inkoustových zásobníků umožňují vytisknout až 7 000 barevných a 6 000 černobílých stránek. Všechny tři modely se mohou pochlubit zcela novým systémem průběžného doplňování inkoustu. 

Nové přírůstky řady PIXMA představují podle výrobce řešení jak pro kanceláře vyžadující vysokou výtěžnost tiskových materiálů, tak i pro domácí uživatele, kteří touží po vytištění svých fotografií. Zatímco Canon PIXMA G1400 je tiskárna, modely PIXMA G2400 a PIXMA G3400 jsou multifunkční zařízení typu „vše v jednom“, která umožňují tisk, skenování i kopírování.

Součástí každé z nových tiskáren je systém tiskové hlavy s technologií FINE a dlouhou životností. Tiskové výstupy podle Canonu disponují hladkými přechody i jemnými detaily, to vše díky technologii tisku s objemem kapiček inkoustu 2 pikolitry a rozlišení 4 800 x 1 200 dpi. Nové tiskárny jsou tak vhodné pro tisk graficky složitějších dokumentů i fotografií. Tiskárny navíc vytisknou fotografii bez okrajů ve formátu 10 x 15 cm (4 x 6 palců) za 60 vteřin.

pixma-g3400-nahled

Čtveřici inkoustových zásobníků s vysokou výtěžností umístil Canon do přední části tiskáren a uživatelé tak mohou zbývající objem jednoduše zkontrolovat. Stejně tak je díky konstrukci lahviček s inkousty rychlé a čisté i doplňování. Model PIXMA G3400 se může díky Wi-Fi konektivitě a kompatibilitě s novou aplikací Canon PRINT pochlubit možností síťového tisku včetně tisku z chytrých telefonů a tabletů bez nutnosti připojení tiskárny k osobnímu počítači. Podpora cloudů umožňuje zasílat dokumenty a fotografie na tiskárnu z jakéhokoli místa i využívat výhod vzdáleného tisku z oblíbených služeb, jako je Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox a Flickr. Tiskárna PIXMA G3400 je navíc kompatibilní i s aplikací Canon Easy PhotoPrint+ a umožňuje tak kreativní tisk fotografií. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení