Menu

Ultralehké tělo s hutným zvukem

29.03.2019 13:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Ultralehké tělo s hutným zvukem

Ultralehké tělo s hutným zvukem | foto: CHIP

Lamax představuje ve svém portfoliu další bezdrátová sluchátka Lamax Tips1, tentokrát navzájem spojená kabelem.

Značka Lamax je proslulá především svými přenosnými reproduktory. Ovšem s těmi si model Tips1, co se týče kvality provedení zvuku, v ničem nezadá. Novinka v již tradičně tyrkysově-černém (případně šedo-černém) provedení je zacílena na mladší generaci.

Sluchátka pro aktivní lidi jsou vybavena technologií Bluetooth 4.2, jejímž prostřednictvím se propojují se zdrojovým zařízením, například smartphonem. Výhodou je ovládání přímo na kabelu, který tato sportovně zaměřená sluchátka spojuje, a díky kterému není nutné při každé změně hlasitosti lovit v kapse telefon. Prostřednictvím ovladače lze přijmout hovor, sluchátka Lamax Tips1 totiž díky integrovanému mikrofonu podporují handsfree.

Součástí balení jsou špunty tří různých velikostí. Špunty navíc dokonale odhluční okolí.

Baterie s kapacitou 60 mAh se nabije asi za 1,5 hodiny do plna, což se rovná až pěti hodinám přehrávání. Pohotovostní doba je pak na úrovni až 100 hodin. Nabíjení sluchátek probíhá přiloženým microUSB kabelem. Spárování probíhá automaticky a intuitivně. V této souvislosti je třeba zmínit také podporovanou multipoint technologii, která umožňuje přehrávání hudby až ze dvou zařízení bez nutnosti dodatečného párování.

Špuntová sluchátka Lamax Tips1 jsou k dispozici za 790 Kč.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení