Menu

Ultrazoom s 36x optickým zoomem

15.01.2013 09:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ultrazoom s 36x optickým zoomem

Ultrazoom s 36x optickým zoomem | foto: CHIP

Společnost BenQ rozšiřuje svou produktovou řadu fotoaparátů o ultrazoom BenQ GH800. Fotoaparát nabízí 36násobný optický zoom se stabilizací obrazu (OIS).

Novinka je vybavena ergonomickou rukojetí s texturou kůže. Při fotografování je možné využít elektronický hledáček (EVF), případně třípalcový výklopný displej. Fotoaparát nabízí 19 scénických režimů, režimy P/Av/Tv/M a devět možností volby závěrky, a to otočením voliče režimů „vše v jednom“.

Přístroj disponuje 18megapixelovým CMOS snímačem, který nabízí kvalitní zpracování obrazu. S Handheld Night Shot režimem také vnese život do nočních scén. Vylepšení obrazu HDR si podle výrobce poradí s vysoce kontrastním osvětlením. GH800 dokáže také natáčet videa ve Full HD 1080p kvalitě s rychlostí 30 snímků za sekundu a se stereo zvukem. V průběhu pořizování videa je navíc možné pracovat s plným zoomem.

Fotoaparát GH800 bude v České republice dostupný v druhé polovině února 2013 za 6800 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení