Menu

Univerzální 4,2A dvojnabíječka

14.03.2013 12:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Univerzální 4,2A dvojnabíječka

Univerzální 4,2A dvojnabíječka | foto: CHIP

Na trhu se objevila nová univerzální USB nabíječka, určená hlavně pro smartphony a tablety. Zajímavá je vysokým napájecím proudem 4,2 A a dvojicí výstupů, díky kterým lze najednou nabíjet i dvě energeticky náročnější zařízení. Vysoký nabíjecí proud rovněž znamená vyšší rychlost nabíjení.

 

 

 

Nabíječka iGo Dual Universal Tablet se dodává s výměnnými konektory pro nejpoužívanější zařízení včetně smartphonů a tabletů Samsung, Amazon, Blackberry, Motorola. Pro majitele zařízení Apple je k dispozici starší nabíjecí a datový kabel pro iPod, iPhone a iPad, nový konektor typu Lightning nabíječka neobsahuje. Prostřednictvím standardního mikroUSB konektoru lze nabíjet naprostou většinu smartphonů, čteček, navigací a dalších drobných elektronických zařízení. Proud o síle 4,2 A, tedy 2,1 A na jeden USB kabel, má dostatek síly pro dobití libovolného mobilního zařízení. Doporučená cena nabíječky je 890 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení