Menu

Už přes půl milionu stažení: Google daruje profesionální Android aplikaci pro focení

25.02.2020 14:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Už přes půl milionu stažení: Google daruje profesionální Android aplikaci pro focení

Už přes půl milionu stažení: Google daruje profesionální Android aplikaci pro focení | foto: CHIP

Předinstalované aplikace pro fotoaparáty na Androidu jsou obvykle dobré. Kdo ale touží po rozsáhlejších funkcích, sáhne po nástrojích třetích stran. V současné době je zdarma k dispozici v obchodě Play Google prvotřídní foto aplikace Manual Camera, jejíž obvyklá cena je 110 Kč.

Upravení hodnoty ISO, nastavení hodnoty uzávěrky, ukládání fotografií ve formátu RAW nebo nahrávání časosběrných videí nebo zpomaleného pohybu. Díky úplné automatizaci v předem instalovaných aplikacích pro ovládání kamer ve smartphonech tyto funkce často chybí.

Pomoc nabízí aplikace pro Android s názvem Manual Camera: DSLR Camera Professional. Fotografický nástroj umožňuje nejen natavení všech požadovaných parametrů, ale také nabízí přístup k desítkám filtrů a efektů. Momentálně si můžete aplikaci stáhnout zdarma a ušetřit její prodejní cenu 110 Kč.

Vezměte prosím na vědomí, že náš příspěvek odráží pouze současný stav bezplatné propagační akce a nemůžeme ovlivnit rozhodnutí vývojářů ukončit jej dříve. Při stahování raději vždy zkontrolovat, zda je nabídka stále platná a aplikace je poskytována bezplatně.

manualcamera-logo

Manual Camera – Android App 1.4

CHIP hodnotí Velmi dobrá

Aplikace Manual Camera vám pomůže změnit váš smartphone na profesionální fotoaparát. Aplikaci si můžete po krátkou dobu stáhnout zdarma. Její obvyklá cena je jinak 110 Kč.

Stáhněte si

Manual Camera: mnoho nastavení pro dokonalou fotku

manual-camera-ilu

Aplikace vám poskytne mnoho prostoru pro vaši fotografickou vášeň a kreativitu.

Velkým plusem aplikace je její jasná struktura. Všechny potřebné funkce jsou rovnoměrně rozmístěny v horní a dolní části obrazovky. K nim patří také rozsáhlé možnosti nastavení, prostřednictvím kterých můžete např. fotky orazítkovat, nebo u snímků vynechat předponu názvu souboru.

Velký rozsah funkcí je ale dvousečný. Zatímco důvtipní a zkušení uživatelé si četné funkce doslova užijí, začátečníkům s focením hrozí, že se v džungli nabídek ztratí. Krátký úvod by se hodil.

Profesionální foto aplikace darem

Stop s automatizovanými aplikacemi pro fotoaparáty na smartphonech! Pomocí aplikace Manual Camera získáte přístup ke všem parametrům které jsou ve standardních aplikacích často nedostupné. Můžete např. nastavit hodnotu ISO, čas nebo clonu pro dosažení ještě lepších výsledků. Oproti běžné ceně momentálně ušetříte 110 Kč.

Foto v záhlaví článku: Jamie Street,  https://unsplash.com/

Mohlo by vás také zajímat: nástroj na zpracování obrázků paint.net je stále lepší

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení