Menu

Uživatelé chytrých hodinek jsou naštvaní: dlouho očekávaná novinka způsobuje velké vybíjení akumulátoru

30.05.2022 09:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Uživatelé chytrých hodinek jsou naštvaní: dlouho očekávaná novinka způsobuje velké vybíjení akumulátoru

Uživatelé chytrých hodinek jsou naštvaní: dlouho očekávaná novinka způsobuje velké vybíjení akumulátoru | foto: Samer Khodeir/Unsplash

Poté, co byl na hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 spuštěn dlouho očekávaný Google Assistant, mnoho uživatelů hlásí problémy. Jde o nadměrné vybíjení akumulátoru.

Asistent Google už je několik dnů konečně dostupný na hodinkách Galaxy Watch 4 (Classic). Uživatelé na vylepšení museli čekat téměř devět měsíců. Nyní se na chytrých hodinkách zřejmě objevily v souvislosti s novinkou problémy.

Celkově je asistent Google na hodinkách Galaxy Watch 4 tím nejlepším, co kdy na hodinkách s Wear OS bylo. Jak ale ukazují první testy, není vše tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Výdrž akumulátoru hodinek se zdá být výrazně kratší.

Samsung Galaxy Watch 4 (Classic): Asistent Google vysává akumulátor

galaxywatch

Nový Asistent Google způsobuje v hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 (Classic) problémy s akumulátorem. | Zdroj: Samsung

Aktivace Asistenta Google údajně velmi zatěžuje akumulátor. Přibližně po dvou hodinách klesá úroveň nabití z plného na 80 %. To znamená, že by hodinky vydržely v provozu maximálně 10 hodin denně a musely by se nabíjet dvakrát denně.

Přestože je Asistent Google v hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 (Classic) velmi rychlý a spolehlivý, je také velmi náročný na spotřebu energie akumulátoru. A k čemu je nejrychlejší asistent, když hodinky nevydrží ani půl dne? Doufejme, že budoucí aktualizace přinesou výrazné zlepšení.

Zdroj: The Verge

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení