Menu

Varta V-Man HomeStation

14.09.2011 21:48 | Redakce Chip + Přidat komentář
Varta V-Man HomeStation

Varta V-Man HomeStation | foto: CHIP

Zajímavou univerzální a modulární nabíječku nabízí Varta. Varta V-Man HomeStation umožňuje současné nabíjení několika přístrojů s různými napájecími konektory a dokáže doplnit energii i v tužkových akumulátorech.

 

Nabíječka umožňuje dobíjet až čtyři připojená zařízení, z toho tři pomocí konektorů na přímo na V-Man HomeStation , čtvrté pak přes integrovaný USB konektor. Přiložené adaptéry jsou určeny pro drtivou většinu aktuálních zařízení na trhu (mobily, GPSky, Playstation Portable Playstation, iPod, iPhone atp.).  Adaptéry jsou otočné a lze je různě nastavit tak, aby se na základnu vešly všechny produkty najednou. Díky tomu lze na nabíječku umístit i větší množství rozměrnější ch zařízení. Kromě možnosti dobíjení mobilních zařízení nechybí ani slot pro nabíjení 2x AA nebo AAA baterií (nabíjecí čas záleží na kapacitě, ale je celkově delší, přibližně na úrovni 15-17 h). Home Station je vybaven tlačítkem, které umožňuje zařízení zcela vypnout a ve stand-by režimu tak nespotřebovává ani watt. Spolu s nabíječkou je přiložen speciální držák na adaptéry, který lze šikovně připojit k V-Manu nebo lze adaptéry skladovat odděleně a tím zmenšit velikost nabíječky. Doporučená koncová cena je 1 559 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení