Menu

VDSL router pro domácí zábavu i gaming

25.07.2018 17:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
VDSL router pro domácí zábavu i gaming

VDSL router pro domácí zábavu i gaming | foto: CHIP

Bezdrátový Wi-Fi router TP-Linku s VDSL modemem Archer VR300 poskytne internetové připojení pro zařízení v domácnosti: od mobilních telefonů, přes tablety až pro herní PC.

Jako výkonný DSL modem a router využívá Archer VR300 své Wi-Fi schopnosti naplno a umožňuje kombinovanou rychlost až 1200 Mbit/s. 300 Mbit/s na 2,4 GHz pásmu je ideální pro každodenní surfování a zasílání e-mailů, zatímco 867 Mbit/s na 5 GHz pásmu se využije při hraní her na PC i konzolích nebo pro nepřerušované streamování HD videí.

Nejnovější technologie VDSL2 umožňuje zařízení Archer VR300 dosahovat širokopásmové rychlosti VDSL až 100 Mbit/s, což je téměř pětkrát vyšší rychlost než ADSL2+. Archer VR300 kombinuje dvě zařízení v jednom, slouží jako DSL modem a zároveň jako bezdrátový směrovač. Integrovaný DSL port podporuje všechna standardní DSL připojení včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Čtyři externí antény s pokročilou technologií připojení umožňují udržovat působivé rychlosti, a to i na větší vzdálenosti. To znamená, že lze zajistit bezdrátové pokrytí a spolehlivost v jakékoli části velkého domu nebo kanceláře.

Nastavení modemu Archer VR300 je možné během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné mobilní aplikaci Tether. Spravovat lze síťová nastavení, včetně rodičovských ovládacích prvků a řízení přístupu, z libovolného zařízení Android nebo iOS. Součástí aplikace Tether jsou Automatické aktualizace firmwaru, které uživateli vždy poskytnou nejnovější optimalizace výkonu a nejaktuálnější zabezpečení.

Parental Control – rodičovská kontrola řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu. Hostitelská síť pak udržuje hlavní síť v bezpečí při vytváření samostatné sítě pro hosty a návštěvníky.

Ochrana proti bleskům do 6 kV poskytuje ochranu proti elektrickému poškození zařízení způsobené bouřkami a blesky, které udeří do elektrického vedení, takže si uživatelé mohou užívat své zábavy bez starostí, a to i při špatném počasí.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení