Menu

Velký QHD monitor s tenkým rámečkem

12.05.2016 11:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Velký QHD monitor s tenkým rámečkem

Velký QHD monitor s tenkým rámečkem | foto: CHIP

Společnost AOC rozšířila řadu monitorů Style o nový 27“ model s minimalistickým rámečkem. Monitor AOC Q2781PQ zaujme ultratenkým designem a asymetrickým stojanem, ale i svým AH-IPS panelem s QHD rozlišením. 

Minimalistický design 27“ monitoru AOC Q2781PQ vychází z téměř bezrámečkového provedení. Rámeček na horní, pravé a levé straně monitoru má pouze 5,7 mm a na spodní pak 6,25 mm. Díky modernímu AH-IPS panelu s QHD rozlišením (2560 x 1440 bodů) se monitor může podle výrobce pochlubit skvělými pozorovacími úhly a věrným podáním barev s pokrytím 100 % sRGB. Model je proto vhodný nejen pro úpravy fotografií, editaci videa nebo grafické a multimediální aplikace, ale i pro standardní kancelářské aplikace.

Monitor nabízí moderní funkce jako je technologie Flicker-FREE a má více videovstupů - dva HDMI porty, DisplayPort i klasický VGA vstup. Technologie Flicker-FREE reguluje podsvícení monitoru a eliminuje tím nepříjemné blikání.  Nový monitor AOC Q2781PQ bude k dispozici v červenci 2016 za cenu 9 499 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení