Menu

Vertikální herní myš

27.11.2018 16:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vertikální herní myš

Vertikální herní myš | foto: CHIP

Trust Gaming chystá herní myš, kterou zatím nemá nikdo jiný: vertikální herní myš Rexx. Tato herní myš umožňuje správnou polohu ramene a zápěstí při častém používání myši. Absence pohodlí tak nebude problémem ani při celonočním hraní.

Ergonomické vertikální uspořádání herní myši Rexx zabraňuje podle výrobce namáhání ruky a ramen tak, že uvede celou paži i zápěstí do přirozené polohy, čímž se v celé ruce uvolní jinak nepřirozeně zatížené svaly.

Jde o myš Rexx, která se zapojuje do USB portu a která je vybavena optickým herním senzorem Pixart PMW3325DB a přesným ovládáním s DPI až 10 000 bodů. Software umožňuje nastavit 6 programovatelných tlačítek dle aktuálních požadavků hráče, takže je možné myš přizpůsobit pro každou hru zvlášť. Na českém trhu se herní myš Rexx prodává od listopadu za 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení