Menu

Více bezpečí a pohodlí díky CCTV kamerám

04.12.2018 15:14 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Více bezpečí a pohodlí díky CCTV kamerám

Více bezpečí a pohodlí díky CCTV kamerám | foto: CHIP

Vyšší úroveň bezpečí, jednoduchá instalace i pohodlné ovládání skrze mobilní aplikaci z jakéhokoliv místa na světě – to vše přináší nové inteligentní CCTV kamery značky Yale.

Kamery uživatelům přinášejí skvělý přehled o dění v okolí jejich domu. Zájemci si mohou vybrat mezi balíčky dvou nebo čtyř kamer s technologií DVR nebo samostatnou Wi-Fi kamerou, které je možné připojit kabelem nebo bezdrátově.

K jejich ovládání slouží bezplatná mobilní aplikace Yale View, dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Bezpečnostní kamery Yale nabízejí řadu chytrých automatických funkcí. Pro sledování venkovního prostoru slouží funkce Tripwire, která vyvolá poplach jen v případě, že někdo překročí nastavenou hranici. Pokud lidé chodí například po chodníku za touto hranící, kamera na ně nebude reagovat. V případě použití funkce Intrusion lze nastavit hlídaný prostor. V případě, že prostoru někdo vstoupí, kamera vyvolá poplach.

  cctv-kamera-yale-media-2

Kamera v nastavení Abandoned dokáže pomoci při identifikaci nových předmětů v hlídaném prostoru, u kterých nestojí žádný člověk. Naopak funkce Missing pošle zprávu, pokud některý z předmětů se sledovaného prostoru zmizí. Kamery umí nahrávat v rozlišení full HD 1080p; výjimkou je Wi-Fi kamera s rozlišením 4 Mpx. O kvalitu obrazu se stará vysoká citlivost a systém pro noční vidění s dosahem až 30 m. Instalace je stejně jednoduchá jako u ostatních produktů Yale, zvládne ji i průměrně zručný člověk.

Kamery lze koupit na Alza.cz, v prodejnách Hornbach a Bauhaus.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení