Menu

Videokamera Samsung HMX-H300 s tříhodinovou výdrží

28.07.2011 16:49 | Redakce Chip + Přidat komentář
Videokamera Samsung HMX-H300 s tříhodinovou výdrží

Videokamera Samsung HMX-H300 s tříhodinovou výdrží | foto: CHIP

Videokamera Samsung HMX-H300 nabízí tříhodinovou výdrž baterie, HD rozlišení, optickou stabilizaci a 30tinásobný zoom.

 

Samsung představil videokameru HMX-H300, která podle výrobce umožní na jedno nabití akumulátoru záznam až tří hodin videa v HD kvalitě. Kamera se bude prodávat v černém, červeném nebo stříbrném barevném provedení a disponuje optickou stabilizací a 30násobným zoomem.

Díky funkci automatického režimu se nemusí uživatel při záznamu o nic starat. Kamera automaticky vybere nejvhodnější režim záznamu videí i fotografií. Deset přednastavených scénických režimů zahrnuje spektrum různých situací při snímání, např. západ slunce, portréty a mnoho dalších. Pokud chcete s natáčením videí zároveň pořizovat fotografie, nepotřebujete s sebou nosit dva přístroje – s modelem HMX-H300 lze také fotografovat. Pokud si během natáčení potřebujete na chvíli odpočinout, funkce Record Pause umožní záznam pozastavit a potom pokračovat tam, kde jste skončili, aniž byste vytvářeli nový soubor. 30násobný optický zoom umožňuje pořizovat detaily z velké vzdálenosti a díky funkci OIS Duo kamera automaticky vyrovnává i ty nejmenší otřesy. Doporučená cena videokamery Samsung HMX-H300 byla stanovena na 8 490 vč. DPH. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení