Menu

Virtuální prohlídka restaurací a obchodů

30.05.2013 08:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Virtuální prohlídka restaurací a obchodů

Virtuální prohlídka restaurací a obchodů | foto: CHIP

Česká republika je mezi prvními osmi zeměmi, kde Google zpřístupnil rozšíření funkce Street View, určené pro firmy, které chtějí do svých provozoven přilákat nové zákazníky.

Snímky provozoven budou pro Google pořizovat certifikovaní fotografové, náklady v řádu několika tisíc korun přitom ponesou firmy, které budou chtít panoramatické fotografie na Mapách Google zveřejnit. Snímky budou dostupné rovněž z vyhledávače Google a v síti Google+.

S Googlem se snaží udržet krok i český Seznam, který po vlastním Street View poskytne uživatelům svých právě i fotografie českých obchodů a dalších firem. Na rozdíl od Googlu budou ovšem snímky firem pro mapy Seznamu pořizovat brigádníci placení právě Seznamem. Nabídka práce pro Seznam je přitom stále aktuální.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení