Menu

VMware a HP budou spolupracovat v oblasti podnikové mobility

14.10.2014 21:30 | Radek Kubeš + Přidat komentář
VMware a HP budou spolupracovat v oblasti podnikové mobility

VMware a HP budou spolupracovat v oblasti podnikové mobility | foto: CHIP

HP Mobile Enterprise Services bude nyní podporovat řešení AirWatch by VMware. 

Zákazníci si budou moci vybrat ze dvou balíčků HP Managed Mobility Services, jež jim pomohou nasadit AirWatch platformu správy podnikové mobility:

  • Management Essentials pro rychlé nasazení plně funkční správy mobilních zařízení a aplikací bez přídavné infrastruktury či investic.
  • Trusted App Access pro bezpečný přístup a jednotné přihlášení k aplikacím, flexibilitu uživatelů spouštět aplikace z jakéhokoliv zdroje a spouštění podnikových aplikací a bezpečné ukládání dat na BYO zařízeních.

Těšíme se na spolupráci s HP, která nám umožní podporovat inovace produktů na hlavních trzích, se zaměřením na bezpečnost, mobilní cloud a big data, jež pomohou koncovým uživatelům pracovat v souladu s rychlým životním tempem – na smartphonech, tabletech, noteboocích a příští generaci připojených zařízení,“ řekl Sanjay Poonen, výkonný viceprezident a generální ředitel divize end-user computingu ve společnosti VMware. „Přidáním našich řešení end-user computingu, VMware Workspace Suite, k nabídce HP Mobile Enterprise zákazníci lépe využijí nové technologie v éře mobility a cloudu.“

Toto partnerství zapadá do rámce vzestupného trendu, kdy si zaměstnanci přinášejí vícero zařízení na pracoviště. Zároveň poskytuje bezpečné a produktivní prostředí pro naše zákazníky, sloužící jim k přístupu k informačním zdrojům a jejich rozvoji,“ řekl Chris Moyer, vedoucí úseku mobility a pracovního prostředí a technologický ředitel divize HP Enterprise Services. „Věříme, že podniková mobilita představuje pro IT jeden z nejrychleji se měnících aspektů. Naše spolupráce s VMware umožní zákazníkům za pomoci mobilních řešení HP lépe modernizovat svou pracovní sílu.“

finance-2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení