Menu

Vodafone: do své sítě bez omezení od 900 Kč

02.08.2010 10:52 | Redakce Chip + Přidat komentář
Vodafone: do své sítě bez omezení od 900 Kč

Vodafone: do své sítě bez omezení od 900 Kč | foto: CHIP

Noví i stávající zákazníci Vodafonu si mohou od 1. srpna až do konce září aktivovat balíček, v rámci něhož získají neomezené volání do vlastní sítě a internet v mobilu za cenu 947 korun měsíčně.

Prvních 400 minut přitom zákazníci mohou v rámci tohoto paušálního poplatku provolat i do ostatních tuzemských sítí. Mimořádná letní promo nabídka Vodafonu se vztahuje i na další kombinace Tarifů na míru. Detailní podmínky jsou k dispozici na www.vodafone.cz a na prodejních místech Vodafonu. Nevýhodou je, že neomezené volání do Vodafonu získáte právě až po provolání těchto 400 minut.

Nabídka platí pro všechny zákazníky, kteří mají, nebo si v době od 1. srpna do 30. září aktivují, Tarif na míru.  Podmínkou je, aby si zákazník svůj účet spravoval přes internet.

 

 

Nabídka volání

Cena s DPH

Měsíční paušál 

1 000 Kč

Volné minuty

400 minut volání do všech síti

Výhoda

zdarma volání sítě Vodafone po provolání volných minut

+


Internet v mobilu naplno Cena s DPH
Měsíční datový tarif (FUP  500 MB) 315 Kč

 

=

 Letní promo nabídka Vodafonu za 947 Kč

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení